Kurumsal

Kirazoğlu™ Mühendislik San. Tic. Ltd. Sti. deneyimli ve dinamik kadrosuyla 2003 yılında eşanjör temizlik ve eşanjör bakım hizmetleri olarak sektöre giriş yapmıştır.

Kirazoğlu™ Mühendislik San. Tic. Ltd. Sti. , uzun yılların vermiş olduğu tecrübeler ışığında, siz değerli müşterilerilerimizin ve sektörün ihtiyaçlarına göre, çağın gerekliliklerini, teknolojiyi ve gündemi kılavuz edinerek faaliyetlerini geliştirerek sürdürmektedir.

Kirazoğlu™ Mühendislik San. Tic. Ltd. Sti. Bugüne dek yapısını sürekli geliştirmekte olan, yenilikçi, ileri görüşlü bir firmadır.

Sektörde ki Faaliyet alanının merkezi eşanjör temizlik | eşanjör bakım hizmetleri olaran Kirazoğlu™ Mühendislik San. Tic. Ltd. Sti., diğer markaların ürünlerini kullanmakta olan müşteriler için de servis, bakım,yedek parça ve temizlik hizmetlerinide vermektedir.

Bununla birlikte, yine müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, eşanjör bakım, eşanjör temizlik, eşanjör montaj hizmetleri ve sistem kurulumu konusunda da hizmet vermektedir.

Kaliteden ve dürüst çalışma prensibinden taviz vermeden, müşteri odaklı çalışma anlayışıyla örnek bir kuruluş olmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir.